Great 73,059,653+ #quotes recommendations√ Behind everyone's favorite song,  there's an untold story √ 
#song #music #untold #story #quotes #quotesoftheday

박젤린 (@jelynofficial)


√ Behind everyone's favorite song, there's an untold story √ #song #music #untold #story #quotes #quotesoftheday

small things from us maybe big things to others...happy to do that with @fayishu & the team. #next #quotes #thespace

Mohd Azizi Ahmad Radzi (@azizi.radzi)


small things from us maybe big things to others...happy to do that with @fayishu & the team. #next #quotes #thespace

- Günün birinde bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar. İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikleri, tabii zaman lâzımdır birbirlerini tanımak için. Gel zaman, git zaman çiçek o kadar mutlu olur ki, mutluluktan içi içine sığmaz artık ve anlar ki, su'ya aşık olmuştur. İlk kez aşık olan çiçek, etrafa kokular saçar, "Sırf senin hatırın için ey su" diye. Öyle zaman gelir ki, artık su da içinde çiçeğe karşı birşeyler hissetmeye başlamıştır. Zanneder ki, çiçeğe aşıktır ama su da ilk defa aşık oluyordur.

Günler ve aylar birbirini kovalalar ve çiçek acaba "Su beni seviyor mu?" diye düşünmeye başlar. Çünkü su, pek ilgilenmez çiçekle... Halbuki çiçek, alışkın değildir böyle bir sevgiye ve dayanamaz. Çiçek, suya "Seni seviyorum der. Su, "Ben de seni seviyorum" der. Aradan zaman geçer ve çiçek yine "Seni seviyorum" der. Su, yine "Ben de" der. Çiçek, sabırlıdır. Bekler, bekler, bekler. Artık öyle bir duruma gelir ki, çiçek koku saçamaz etrafa ve son kez suya "Seni seviyorum." der. Su da ona "Söyledim ya ben de seni seviyorum." der ve gün gelir çiçek yataklara düşer. 
Hastalanmıştır çiçek artık. Rengi solmuş, çehresi sararmıştır çiçeğin. Yataklardadır artık çiçek. Su da başında bekler çiçeğin, yardımcı olmak için sevdiğine... Bellidir ki artık çiçek ölecektir ve son kez zorlukla başını döndürerek çiçek, suya der ki; "Seni ben, gerçekten seviyorum." Çok hüzünlenir su bu durum karşısında ve son çare olarak bir doktor çağırır nedir sorun diye.
Doktor gelir ve muayene eder çiçeği. Sonra şöyle der doktor: "Hastanın durumu ümitsiz artık elimizden birşey gelmez." Su, merak eder, sevgilisinin ölümüne sebep olan hastalık nedir diye ve sorar doktora. Doktor, şöyle bir bakar suya ve der ki: "Çiçeğin bir hastalığı yok dostum... Bu çiçek sadece susuz kalmış, ölümü onun için" der.

Ve anlamıştır artık su, sevgiliye sadece "Seni seviyorum" demek yetmemektedir! ☺️
_________________________
#NazLı🌹
#images #resim #pictures #jpg
#aztagram #baku #azerbaijan
#instasize #quotes #tbt❤️ #söz #cümle #kelime #fikir #kelimelerindansı  #fikirlerölmez #edebiyyat #şair #yazar
#efkar #hüzün #dert #ask #sevgili 
#hikaye #suveçiçek #aşk #sevmek

м о я . п р а в д а 💜 (@heqiqetim)


- Günün birinde bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar. İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikleri, tabii zaman lâzımdır birbirlerini tanımak için. Gel zaman, git zaman çiçek o kadar mutlu olur ki, mutluluktan içi içine sığmaz artık ve anlar ki, su'ya aşık olmuştur. İlk kez aşık olan çiçek, etrafa kokular saçar, "Sırf senin hatırın için ey su" diye. Öyle zaman gelir ki, artık su da içinde çiçeğe karşı birşeyler hissetmeye başlamıştır. Zanneder ki, çiçeğe aşıktır ama su da ilk defa aşık oluyordur. Günler ve aylar birbirini kovalalar ve çiçek acaba "Su beni seviyor mu?" diye düşünmeye başlar. Çünkü su, pek ilgilenmez çiçekle... Halbuki çiçek, alışkın değildir böyle bir sevgiye ve dayanamaz. Çiçek, suya "Seni seviyorum der. Su, "Ben de seni seviyorum" der. Aradan zaman geçer ve çiçek yine "Seni seviyorum" der. Su, yine "Ben de" der. Çiçek, sabırlıdır. Bekler, bekler, bekler. Artık öyle bir duruma gelir ki, çiçek koku saçamaz etrafa ve son kez suya "Seni seviyorum." der. Su da ona "Söyledim ya ben de seni seviyorum." der ve gün gelir çiçek yataklara düşer. Hastalanmıştır çiçek artık. Rengi solmuş, çehresi sararmıştır çiçeğin. Yataklardadır artık çiçek. Su da başında bekler çiçeğin, yardımcı olmak için sevdiğine... Bellidir ki artık çiçek ölecektir ve son kez zorlukla başını döndürerek çiçek, suya der ki; "Seni ben, gerçekten seviyorum." Çok hüzünlenir su bu durum karşısında ve son çare olarak bir doktor çağırır nedir sorun diye. Doktor gelir ve muayene eder çiçeği. Sonra şöyle der doktor: "Hastanın durumu ümitsiz artık elimizden birşey gelmez." Su, merak eder, sevgilisinin ölümüne sebep olan hastalık nedir diye ve sorar doktora. Doktor, şöyle bir bakar suya ve der ki: "Çiçeğin bir hastalığı yok dostum... Bu çiçek sadece susuz kalmış, ölümü onun için" der. Ve anlamıştır artık su, sevgiliye sadece "Seni seviyorum" demek yetmemektedir! ☺️ _________________________ #NazLı🌹 #images #resim #pictures #jpg #aztagram #baku #azerbaijan #instasize #quotes #tbt❤️ #söz #cümle #kelime #fikir #kelimelerindansı #fikirlerölmez #edebiyyat #şair #yazar #efkar #hüzün #dert #ask #sevgili #hikaye #suveçiçek #aşk #sevmek

“Thực ra tình yêu rất đơn giản, chỉ cần đôi bên nhớ đến nhau, trân trọng nhau, chấp nhận thoả hiệp cùng nhau thì cho dù có từng nói hàng trăm, hàng nghìn câu vô tình, cuối cùng vẫn không thể chia tay nhau. Đó chính là tình yêu, cho dù sóng gió hay bão tố, trải qua những sóng gió này, tình yêu lại càng thêm thuần khiết và sâu sắc.
Cuộc sống này sẽ rất thanh thản , nếu bạn suy nghĩ dễ dàng !”
#girl #vietnamese #like4like #follow4follow #hcmc #quotes #thunè

❤️ Thu Nè ❤️ (@hoai.thu94)


“Thực ra tình yêu rất đơn giản, chỉ cần đôi bên nhớ đến nhau, trân trọng nhau, chấp nhận thoả hiệp cùng nhau thì cho dù có từng nói hàng trăm, hàng nghìn câu vô tình, cuối cùng vẫn không thể chia tay nhau. Đó chính là tình yêu, cho dù sóng gió hay bão tố, trải qua những sóng gió này, tình yêu lại càng thêm thuần khiết và sâu sắc. Cuộc sống này sẽ rất thanh thản , nếu bạn suy nghĩ dễ dàng !” #girl #vietnamese #like4like #follow4follow #hcmc #quotes #thunè

In the mornings wen I can.

aGMx (@cbfashionart)


In the mornings wen I can.

- If anyone degrades you, humiliates you, and thinks you are a fool, let's just say GOD  is reminding you that you're not the one you think - 
#justquotes
#quotes 
#quotesoftheday 
#lrvrfquotes 
#motivationalquotes 
#katabijak 
#like4like 
#likesforlikes 
#instadaily 
#instagood 
#instamood 
#sukauntuksuka

Hermawan Arief (@hermawan_larvarief)


- If anyone degrades you, humiliates you, and thinks you are a fool, let's just say GOD is reminding you that you're not the one you think - #justquotes #quotes #quotesoftheday #lrvrfquotes #motivationalquotes #katabijak #like4like #likesforlikes #instadaily #instagood #instamood #sukauntuksuka

Shares by their users pictures
logo

We use instagram to see today's most popular animal pictures, nature paintings, handmade products, great hotels, and more.

Contact with us

© 2017 InstaSafari. This product uses the Instagram API v1 but is not endorsed or certified by Instagram profile. All logos and trademarks displayed on this application are property of Instagram.